strona macierzysta

Biuro księgowe działające na rynku od roku 1993. Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi. Nasz personel to praktycy o dogłębnej znajomości zagadnień.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń. W naszym biurze mogą Państwo załatwić formalności związane z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdego rodzaju firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.

Interesuje Cię biuro księgowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci miesięcznej pracy związanej z rozliczaniem swojej firmy? Zapewni Ci pełne bezpieczeństwo? A na dodatek jest najbliżej?...

Trafiłeś pod dobry adres.